Jedzenie na karnawał – menu na imprezy karnawałowe

[sociallocker id="7552"]
Jedzenie na karnawał i menu na imprezy karnawałoweJedzenie na imprezy karnawałowe, czyli KARNAWAŁOWE MENU. Aby ułatwić znalezienie idealnego i najbardziej odpowiadającego waszym potrzebom menu na karnawał, postawiłam w jednym miejscu zaprezentować swoje propozycje na menu pasujące świetnie do klimatu imprez karnawałowych.
Dania, które pojawiają się w trakcie karnawałowych zabaw powinny być lekkostrawne, a zdecydowanie najwygodniejsze z nich to fingerfoodowe przekąski cieszące oko swoim kształtem, smakiem i różnorodnością. Ważna jest ich forma, ilość i bogactwo rodzajów, to zawsze dobrze działa i fajnie wygląda. Oczywiście powinniśmy przygotować jedzenie na imprezę wcześniej, ustawić na stole a potem już tylko, a może aż, świetnie się bawić, w końcu karnawał nie tylko jest w Rio.
Proponuję przede wszystkim podać proste przekąski i przystawki, głównie warzywne. 

Nad ranem, gdy opadamy z sił i potrzebny jest duży zastrzyk energii, polecam podgrzać przygotowane dzień wcześniej pożywne i sycące danie. To zdecydowanie najlepsze wyjście, aby goście rozeszli się do domów z pełnymi brzuchami i rewelacyjnymi humorami. A więc do dzieła :) :) :) Możemy śmiało wyjść poza kanon koreczków imprezowych, bowiem wiele różnych dań jest smaczniejszych i atrakcyjniejszych do przygotowania: 

Zimne przekąski i przystawki

Zimne przekąski i przystawki

Zimne zupy

Zimne Zupy na imprezy karnawałowe

Sałatki na imprezy

Sałatki

Ciepłe przekąski i przystawki

Ciepłe przekąski i przystawki

Ciepłe zupy

Ciepłe Zupy na imprezy

Karnawałowe słodkości

Karnawałowe słodkości

 Dania na ciepło na obiadokolację lub nad ranem
Dania na ciepło na obiadokolację lub nad ranem
Życzę smacznego i udanej zabawy!!!

Olga Smile


[/sociallocker]NEWSLETTER z przepisami Olgi Smile - wpisz email:

Olga SmileComments are closed.