Koreczki

Koreczki na Sylwestra

Koreczki to proste przystawki na Sylwestra i nie tylko. Przepisów na koreczki jest wiele i czasami ciężko wybrać, które smakują nam najbardziej. Koreczki pasują na każdą imprezę. To idealne przekąski na Sylwestra, na imieniny i domówki.
Koreczki są proste do wykonania, niezbyt kosztowne i efektowne. Niewielkim nakładem pracy można przygotować fajną imprezę, na której kolorowe koreczki cieszyć będą wszystkich imprezowiczów. Kaloryczne, pożywne i nieduże porcje jedzenia to klucz do udanego menu na imprezę.

Polecam przepisy na Koreczki

Koreczki z serem Koreczki z serem Koreczki z serem przygotowane z sera żółtego, sera pleśniowego, salami i czarnych oliwek. Pasują do wina musującego i szampana. Takie koreczki z serem cieszą się dozą popularnością na imprezach i szybko nabiera się apetytu na kolejny.


Krakersy z koreczkami z arbuza, fety i pikantnym sosemOlga Smile Krakersy z koreczkami z arbuza, fety i pikantnym sosem smakują wyśmienicie.  Połączenie słonego sera feta ze słodkim arbuzem lub melonem i oliwką jest ciekawym zestawieniem smakowym.


Koreczki z sera

Koreczki z sera Koreczki z sera  to przepis dla osób szukających koreczków na imprezę. Pasują do piwa, do wina, do słonych paluszków i owoców. Ja przygotowałam koreczki z sera żółtego, sera pleśniowego i mozzarelli.


Koreczki z sera wędzonego Koreczki z sera wędzonego Koreczki z sera wędzonego można przygotować z wędzonego oscypka, wędzonego sera żółtego, salami, sera pleśniowego i natki pietruszki. Pokrojone i nadziane na wykałaczkę pasują jako przystawka na imprezę.


 Koreczki serowe z papryką
Koreczki serowe z papryką  Koreczki serowe z papryką pieczoną i serem camembert.


Koreczki z oliwkami
Koreczki z oliwkami Koreczki z oliwkami i koreczki z wędliną są popularnymi przystawkami i przekąskami na imprezy.


>>> powrót do >>> MENU SYLWESTROWE


Super Sylwestra Tobie życzę!

Pozdrawiam Olga Smile


9 myśli na “Koreczki”

  1. Pingback: Koreczki z sera przepis Olga Smile

  2. Pingback: Koreczki z sera wędzonego przepis Olga Smile

  3. Pingback: Koreczki z oliwkami przepis Olga Smile

  4. Pingback: Koreczki serowe z papryką przepis Olga Smile

  5. Pingback: Koreczki z krakersami przepis Olga Smile

  6. Pingback: Koreczki z serem przepis Olga Smile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SKLEP z eBookami
SKLEP z eBookami już działa! Kliknij tu …