ROŚLINNY NABIAŁ

ROŚLINNY NABIAŁ ROŚLINNY NABIAŁ

To pierwsza taka książka w Polsce! Bardzo się cieszę i ogłaszam, że ROŚLINNY NABIAŁ już jest dostępny w formie eBooka, miesiąc przed premierą drukowaną zaplanowaną na 27.05.2020 r. Książka ROŚLINNY NABIAŁ w całości poświęcona jest zamiennikom produktów mlecznych pochodzenia zwierzęcego. Jest w 100% roślinna bez mięsa, mleka, jajek, glutenu, żelatyny oraz miodu. Znajdziesz w niej wiele ciekawych przepisów, których nie ma nigdzie w internecie. Są w niej między innymi przepisy na fetę z migdałów lub orzechów nerkowca, solan, czekoladowy serek jaglany, śmietanę z białego ryżu, z płatków owsianych, serek ze słonecznika, kefir sojowy, jogurt z kaszy jaglanej, ser z ziemniaka, majonez łubinowy, mleko z siemienia lnianego oraz sery do krojenia w plasterki na kanapki.  To książka kulinarna nie tylko dla osób na diecie wegańskiej, ale również dla tych, którzy unikają produktów mlecznych ze względu na alergię, chorobę Hashimoto lub nadwrażliwość na białko mleczne lub laktozę. To również propozycja dla tych kobiet, które mają dzieci na dietach wykluczających jajka z jadłospisu.

ROŚLINNY NABIAŁ TO:

  • 133 AUTORSKIE PRZEPISY na fantastyczne i niezbędne dania jak mleka, twarogi, kefiry, jogurty, majonezy, masła, sery do smarowania, sery do krojenia, sery do posypywania i zapiekania.  Stanowi ona wspaniałą bazę podstawowych przepisów do inspiracji w codziennym gotowaniu, zawiera liczne wskazówki jak elastycznie podchodzić do gotowania oraz informacje dotyczące zdrowotnych właściwości produktów.
  • 304 STRONY, kolorowe, pięknienie i czytelnie złożone
  • 163 KOLOROWE ZDJĘCIA i liczne grafiki. Każdy przepis ze zdjęciem!
  • jest ona efektem 18 MIESIĘCY PRACY na książką, pisania, gotowania, próbowania, fermentowania i testowania!

„Wiem doskonale, że coraz więcej osób ma problemy z alergią lub nadwrażliwością na laktozę i kazeinę. Wiele osób dowiaduje się o alergiach codziennie i chcą lub muszą zmienić sposób odżywiania, bez rezygnowania ze znanych i lubianych smaków. Przygotowałam tę książkę również dla matek dzieci na dietach bezglutenowych, alergicznych oraz dla kobiet zmagających się z hashimoto i innymi chorobami autoimmunologicznymi, dla których zmiana sposobu odżywiania jest koniecznym elementem poprawy zdrowia”.

PATRONAMI MEDIALNYMI książki i eBooka ROŚLINNY NABIAŁ są: Vegan Challenge Polska, RoślinnieJemy, Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz Magazyn Zwierciadło i Zwierciadło.pl.pl oraz SENS psychologia dla ciebie 💖

ROŚLINNY NABIAŁ

ROŚLINNY NABIAŁ

ZACHĘCAM DO SPRAWDZENIA CO JEST W ŚRODKU I PRZEJRZENIA KILKU PRZEPISÓW :) Kliknij tu ROŚLINNY NABIAŁ

36 myśli na “ROŚLINNY NABIAŁ”

  1. Olga Smile dziękuję i czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam i życzę zdrówka 😷

  2. To moje wybawienie, dziękuję, że Pani coś takiego stworzyła. Jestem ogromnie wdzięczna 💚

  3. Przy tarczycy czegoś takiego szukałam… lekarz powiedział bez nabiału i jaj, a ja całe życie na śniadanko ser lub twarożek i kakao… normalnie ciężko zrezygnować z tego smaku… A będzie wersja drukowana?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SKLEP z eBookami
SKLEP z eBookami już działa! Kliknij tu …