Zmiana adresu mojej autorskiej strony Smak Imprezy na www.OlgaSmile.com

Zapraszam na moją autorską stronę pod nowym adresem www.OlgaSmile.com Polecam serdecznie korzystanie z opublikowanych dotychczas przepisów oraz wszystkich nowych, które będą ukazywały się regularnie na stronie olgasmile.com.

Dotychczasowa strona www.olgasmile.com pozostanie nadal na serwerze i będzie dostępna w sieci, aby ułatwić nasz kontakt i wyszukiwanie przepisów po dotychczasowych linkach.

W związku ze zmianą dotychczasowego biuletynu na feedburner firmy Google proszę wszystkich prenumeratorów newslettera o odkliknięcie nowej subskrypcji, którą prześlę indywidualną wiadomością na email. Wszystkie kolejne newslettery będą przesyłane już z nowego adresu: www.OlgaSmile.com

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam
Olga Smile
www.OlgaSmile.com
Nie stój w kuchni,
gdy goście za stołem!
13 myśli na “Zmiana adresu mojej autorskiej strony Smak Imprezy na www.OlgaSmile.com”

  1. RSS-y rzeczywiście są :))) a już się martwiłam, że stracę kontakt z Twoją niezwykłą kuchnią :) Dziękuję i pozdrawiam :)

  2. Witam:) Właśnie przed chwilą znalazłam pod choinką Pani książke;) Wspaniały preznet! Myślę ze nie ja jedna czekam na kolejną :)
    Wesołych świąt życze i szczęśliwego nowego roku ;)

  3. Magdo – bardzo się cieszę i mam nadzieję, że znajdziesz w książce Smak Imprezy przepisy, które przypadną Tobie do gustu i sprawią, że będziesz swobodnie eksperymentowała na gruncie kuchennym. Moja nowa książka pojawi się już niedługo w sprzedaży, za kilka tygodni :)
    Pozdrawiam serdecznie
    Olga Smile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SKLEP z eBookami
SKLEP z eBookami już działa! Kliknij tu …