Nowy eBook PRZETWORY w sklepie

Nowy eBOOK PRZETWORY w sklepie Nowy eBook PRZETWORY w sklepie

Dzisiaj pojawił się w sklepie nowy eBook PRZETWORY. To już trzeci eBook z serii „Kuchnia sercem domu”. W książce „Przetwory – domowe receptury przez cały rok” znajduje się 150 wspaniałych przepisów na domowe przetwory, ale ważne jest to, że ponad SETKA przepisów nigdy nie była publikowana na moim blogu! Można wybierać spośród propozycji:

a) na przetwory z owoców: Na początku lata zapełniam słoiki dżemami i konfiturami przygotowanymi z truskawek, rabarbaru i czerwonych porzeczek. W wakacje smażę konfitury z wiśni, czereśni, agrestu, jagód oraz innych przepysznych sezonowych owoców. 

b) w drugim rozdziale znajdziesz przepisy na przetwory z warzyw: Na półce ustawiam również pikantne przetwory i bogate w smaki chutneye z warzyw. (…) Latem i jesienią przygotowuję dania z pomidorów, w tym dżem pomidorowy oraz sosy. Gdy opadają pierwsze liście, w moim domu przychodzi czas na galaretkę z jabłek, powidła śliwkowe, konfitury z gruszek oraz aronii.

c) w trzecim dziale są inne przetwory z owoców, warzyw, ziół i kwiatów. Gdy mam chandrę lub za oknem jest szaro i zimno, często sięgam po smakowite kremy. Zjadam je prosto ze słoika, łyżką zagarniając całkiem spore porcje. Przykrywam się wtedy kocem i w towarzystwie męża oglądam wieczorem filmy w telewizji. Podjadanie jest zgubne dla figury, ale czasem musimy pozwalać sobie na chwilę przyjemności. Bardzo lubię kremy cytrusowe, pasty orzechowe czy masy czekoladowe. Niby nic, a jednak kilka łyżeczek smakowitości potrafi poprawić humor.

Książki już nie można kupić w księgarniach, ponieważ nakład skończył się kilka lat temu. Książka „Przetwory – domowe receptury przez cały rok” – wersja eBook, to moja książka z autorskiej serii „Kuchnia sercem domu” napisana w 2011 roku dla miłośników przetworów! Przetwory cieszą całą moją rodzinę smakiem oraz sprawdzają się świetnie na co dzień i podczas spotkań przez cały rok.
Zapraszam serdecznie do czytania!

15 myśli na “Nowy eBook PRZETWORY w sklepie”

  1. Nie mogłam jej nigdzie kupić a szukałam nawet w antykwariatach. Bardzo się cieszę, że ją zdobyłam!

  2. Cieszę się niezwykle, że mogę kupować Pani książki. Nie mam miejsca w domu na składowanie więc eksiązki są dla mnie najlepsze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SKLEP z eBookami
SKLEP z eBookami już działa! Kliknij tu …