Celebruj smaki jesieni dzięki Somersby Apple Blend 2016

Celebruj smaki jesieni dzięki Somersby Apple Blend Celebruj smaki jesieni dzięki Somersby Apple Blend 2016

Dzisiaj zapraszam na opis, a właściwie moją recenzję Somersby Apple Blend 2016. Zostałam poproszona, abym spróbowała i podzieliła się z czytelnikami swoją opinią, co myślę o limitowanej linii Somersby. Na pierwszy rzut oka Somersby Apple Blend 2016 jest jasne, słomkowe, jakby przebijały przez niego ciepłe promienie słońca. W smaku jest lekkie, owocowe, jabłkowe, nie za słodkie, wręcz idealne. Mocno gazowane, ale gaz z maleńkich pęcherzyków rozchodzi się przyjemnie w ustach i pozostawia lekkie orzeźwienie. Myślę, że perfekcyjnie sprawdzi się pod kątem spotkań w gronie znajomych, przyjaciół i rodziny. W jesienne popołudnia i wieczory, w weekendy, podczas spotkań w domu, na werandzie i w ogrodzie.

Jesienne smaki powoli pojawiają się na naszych stołach. Można kupić już dynie w kilku gatunkach. W lasach, a tym samym również u sprzedawców przy drogach i na bazarkach pojawiły się grzyby, takie jak, kurki, podgrzybki i prawdziwki. Czasami też maślaki, kanie i zgrabne rydze, to właśnie grzyby są dla mnie znakiem jesieni. Dodatkowo, są już świeże cudowne soczyste jabłka mieniące się wspaniałymi kolorami aż same zachęcają do ich zjedzenia. Pierwsze orzechy laskowe i włoskie gdzieniegdzie są już na drzewach. Dorodne już warzywa korzeniowe, śliwy opadające z drzew, jesienne odmiany gruszy, na stole króluje nadal lekkie jedzenie, jednak już bardziej wyraziste, już ciepłe, jakby pocieszające i rozgrzewające w zimne wieczory i poranki.

Wrzesień jest takim miesiącem, który obdziela grubą kreską te letnie, ciepłe, wakacyjne miesiące od powrotu do pracy, studiów i domów. Jeszcze ciepły wrzesień, jeszcze piękny, zachęca do cieszenia się z promieni słońca, wspólnego czasu ze znajomymi, wędrówek, biesiadowania i długich rozmów. Podczas nich zarówno na dworze, jak i w domu Somersby Apple Blend 2016 smakuje wyśmienicie. W połączeniu z tartami, makaronami, zapiekankami, serem, czasami pieczenią wieprzową lub wołową, innym razem z warzywami korzeniowymi albo kanapeczkami ze zgrabną pastą.

Somersby Apple blend 2016

Jesienią, gdy wracamy do domu, mamy okazję znów spotkać dawno niewidzianych przyjaciół i znajomych, z którymi wspólnie celebrujemy chwile racząc się opowieściami o letnich przygodach, o wyjazdach, planach, odkryciach. O tym co nas spotkało, o planach na przyszły sezon, o budowach domów i mieszkań, kredytach, o zakupach, nauczycielach,  dzieciach, szkole i pracy. Takie rozmowy o życiu, o sprawach codziennych i tych całkiem niezwykłych, wręcz wyjątkowych.

Somersby Apple Blend 2016 jako nowy wariant popularnego napoju piwnego powstał w hołdzie dla jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych w Polsce owoców, którego największe zbiory zaczynają się właśnie teraz. Dla jabłka! W końcu, czy jest ktoś, kto nie lubi jabłek, szarlotki, jabłek duszonych czy kompotu babci? Raczej nie. Wychowana jestem na jabłkach, sama również uwielbiam te owoce, kupuję jabłka i cieszę się ich smakiem przez cały rok. Jednak trzeba przyznać, że właśnie teraz młode, świeże jabłka są najsmaczniejsze.

Premierowa edycja Somersby Apple Blend 2016 została stworzona z wielu popularnych odmian jabłek, w tym Golden Delicious. Somersby ma lekki, półsłodki smak, apetyczny zapach, który przenosi zmysły do sadu pełnego dojrzałych owoców. Taka przyjemność jesieni, smaki znane, lubiane i często przywoływane we wspomnieniach.

Patrzę na limitowaną edycję Somersby Apple Blend 2016 pod kątem spotkań, smaków jesieni, dobrych połączeń, czystej przyjemności i wolnego czasu w gronie przyjaciół. Jako element relaksu, smakowania chwili i dobrego nastroju. Najnowsza, limitowana edycja powstała, aby wspólnie z przyjaciółmi cieszyć się bogactwem jesieni i celebrować uroki oferowane przez tą porę roku. To miłe wieczory, zapach rosy, chłodne poranki, piękne popołudnia, wycieczki do lasu na grzyby, siedzenie na ławce w parku, weekendy na działkach, sobotnie spotkania u znajomych. Mam na myśli miły czas do rozmów, do śmiania się, do zabawy. Do cieszenia się chwilą, życiem i swoim towarzystwem.

Somersby Apple blend 2016

Somersby Apple Blend 2016 został stworzony tak, by jego smak doskonale komponował się z wieloma potrawami, w szczególności z pieczonymi jesiennymi warzywami, tartą, makaronem i daniami mięsnymi. Tym razem Somersby Apple Blend 2016 pojawił się u mnie w towarzystwie ciepłego makaronu ze śmietanowym sosem kurkowym, pieczonymi warzywami korzeniowymi z łosiem, orzechami z pieprzem, wytrawną tartą z ciasta francuskiego i dynią. Jednak kombinacji jest bardzo wiele. Lekkie, ciepłe w kolorze i przyjemne w smaku Somersby Apple Blend 2016, o naturalnie mętnej konsystencji będzie smakowało kobietom i mężczyznom. Jeśli ktoś lubi lekkie napoje, odświeżające, półsłodkie, to zdecydowanie Somersby Apple Blend 2016 trafi w jego gust! #Somersby #Blend #Appleblend

75 myśli na “Celebruj smaki jesieni dzięki Somersby Apple Blend 2016”

  1. Jestem pod wrażeniem całego blogu, powyższa recenzja jest ciekawa ( akurat to piwo lubię ) ale nie bezbłędna ;)
    „…sprawdzi się pod KONTEM spotkań. ..”
    zapewne nie chodzi o konto bankowe wiec powinno być raczej – pod kątem :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

SKLEP z eBookami
SKLEP z eBookami już działa! Kliknij tu …